31.10.2022
VEDA DEĞİL VEFA DÜSTURUYLA BERABERİZ

​Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü bünyesinde uzun yıllar çalıştıktan sonra tayin nedeniyle ayrılan Ayancık Orman İşletme Müdürü Sn. Hakan YASLIKAYA, Ayancık Orman İşletme Müdür Yardımcısı Sn. Nilşen YASLIKAYA, Kepez Orman İşletme Şefi Sn. Mesut YÜKSEL ve Akgöl Orman İşletme Şefi Sn. Gökhan ÖZÇELİK'e veda programı gerçekleştirildi.

Veda programına Bölge Müdürümüz Sn. Celal KANBUR, Kastamonu Orman Bölge Müdürü Sn. Fahri SÖNMEZOĞLU, Bölge Müdür Yardımcılarımız Sn. Ahmet ULUKAN ve Sn. Uğur Tamer ÇELİK, Sinop ve Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Şube Müdürlerimiz, civar İşletme Müdürlerimiz ve Şefleri ile Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü personeli katıldılar.

  Veda yemeğinde konuşan Bölge Müdürümüz Sn. Celal KANBUR ve Kastamonu Orman Bölge Müdürü Sn. Fahri SÖNMEZOĞLU , Giresun Orman Bölge Müdür Yardımcısı olarak atanan Sn. Hakan YASLIKAYA'nın yeni görevinde başarılı işler yaparak fark yaratacağını belirttiler.  Yaptıkları hizmetlerden dolayı tayin olanlara teşekkür edip yeni görevlerinde başarı ve mutluluk dilediler.

  Tayin olan Hakan YASLIKAYA, Nilşen YASLIKAYA, Mesut YÜKSEL ve Gökhan ÖZÇELİK yapmış oldukları konuşmalarıyla meslektaşlarına, dostlarına ve çalışanlarına veda ettiler.

  Kendilerine plaket ve hediyeleri verildikten sonra program sona erdi.​Yazdır